SZKOLENIE

Efektywność osobista

Ustal swoje cele i priorytety, zaplanuj swoje życie oraz każdy dzień. Działaj efektywnie i miej dużo energii oraz motywacji każdego dnia.

Skorzystaj z kursu w wyjątkowej cenie i bądź efektywniejszy

PROMOCJA TRWA TYLKO DO 3 CZERWCA 2020 ROKU

NASTĘPNIE CENA WZRASTA DO 597 ZŁ

Days
Hours
Minutes
Seconds

Skutecznie zarządzaj sobą w czasie i zarabiaj więcej.

Ile razy słyszałeś: „Jestem tak zajęty, że nie mam chwili na odpoczynek i cieszenie się życiem”? A może to Ty zastanawiasz się, dlaczego nie potrafisz równolegle rozwijać najważniejszych obszarów Twojego życia? Czas to najcenniejszy dar od życia. Jednak narzędzie to można wykorzystać w sposób produktywny lub destruktywny. Dzięki odpowiednim narzędziom zarządzania sobą w czasie możesz wykorzystać w pełni swój potencjał i spełniać swoje najbardziej ambitne marzenia. Planowanie, wyznaczanie celów, samokontrola – to trzy kluczowe kompetencje, dzięki którym wielokrotnie zwiększysz szansę na osiągnięcie sukcesu. W tym kursie poznasz konkretne narzędzia i metody zarządzania sobą w czasie i planowania długoterminowego. Oprócz tego znajdziesz w nim metody na poprawę samokontroli, która jest najważniejszą cechą ludzi sukcesu.

O nas

Jan Kapela

Mówca, trener wystąpień publicznych, twórca jednego z popularniejszych w Polsce projektów społeczno-edukacyjnych dla młodzieży – Startup Młodych, współprowadzący audycji „MIKSER21”, która nadawana jest codziennie o 21:21 na Facebooku. Zajmuje się edukacją w zakresie budowania marki osobistej. Autor licznych e-booków z zakresu rozwoju osobistego i marki osobistej, a obecnie pisze książkę, która będzie autobiografią i podsumowaniem 15 lat nieszablonowego życia. Prywatnie pasjonuje się muzyką — gra na gitarze od 5 roku życia, biega, ćwiczy kalistenikę i MTB. Jest przeciwnikiem stereotypowego i szablonowego działania — lubi się wyróżniać. Jego mottem jest: „Jeśli chcesz mieć więcej, to daj z siebie więcej”.

Wojciech Graczyk

Prezes firmy B&A INVEST sp. z o. o., nauczyciel przedmiotów ekonomicznych w Akademii DIAMOND, szkoleniowiec oraz autor dwóch poradników. Zajmuje się edukacją w zakresie ekonomii, rozwoju osobistego oraz metod efektywnego zarządzania sobą w czasie. Twórca jednego z większych projektów społecznych o tematyce biznesowej „Postaw na Przedsiębiorczość”. Członek w międzynarodowej organizacji Toastmasters zajmującej się nauczaniem w zakresie wystąpień publicznych oraz członek Klubu Przedsiębiorczości – miejsca spotkań największych przedsiębiorców w Polsce. Pomaga ludziom w pisaniu i wydaniu własnej książki. Prywatnie jest zawziętym zawodnikiem treningów interwałowych i biegania. Jego motto życiowe brzmi: „Marzenia się nie spełniają. Marzenia są po to, by je spełniać”.

Otrzymujesz

Na szkoleniu

Poznasz

Narzędzia do wyznaczania celów i ich skutecznej implementacji

Sposoby na podniesienie efektywności osobistej i energii życiowej

Techniki planowania długo i krótkoterminowego

Zneutralizujesz

Stres

Złodziei czasu

Prokrastynację

Zwiększysz

Energię życiową

Motywację do realizacji celów

Systematyczność w działaniu

Ten kurs jest dla

Do zobaczenia na szkoleniu

KUP SZKOLENIE I STAŃ SIĘ EFEKTYWNIEJSZY

Cena: 297 zł

Cena promocyjna obowiązuje do 3 czerwca 2020 roku

Jeśli masz pytania, skontaktuj się z nami

*wysyłając wiadomość, zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych przez Jana Kapelę i Wojciecha Graczyka oraz wysyłanie informacji reklamowych.