Młody, kreatywny,
przedsiębiorczy.

Jan Kapela

Mówca, trener budowania wizerunku osobistego, wystąpień publicznych, założyciel jednego z popularniejszych w Polsce projektów społeczno-edukacyjnych Startup Młodych, który zrzesza, wspiera i edukuje przedsiębiorczych i ambitnych nastolatków. Prywatnie pasjonuje się muzyką — gra na gitarze 10 lat, biega, ćwiczy kalistenikę i MTB. Autor książki „15-letni milioner”, która jest autobiografią — podsumowaniem 15 lat nieszablonowego życia. Uświadamia, inspiruje, zaraża energią i mobilizuje do działania.

Współpraca

Chcesz skorzystać z moich produktów, bądź też nawiązać dłuższą współpracę? Żaden problem! Jestem otwarty na nowe propozycje. Sprawdź, co mogę Ci zaoferować — czekam na Twoją wiadomość.

KSIĄŻKA JANA KAPELI

Cześć, jestem Janek! Od 8 roku życia interesuję się przedsiębiorczością. Od małego wiedziałem, którędy chcę podążać i co osiągnąć. Moja historia nie jest na tyle cudowna jakby mogło się wydawać, a do „bananowego dziecka” mi daleko. Książka, to pewnego rodzaju autobiografia, ale przede wszystkim podsumowanie moich 15 lat nieszablonowego życia. Wiele osób się mnie pyta o moją historię, dlatego też chciałbym, aby była ona zawarta w jednym miejscu. Książka ma na celu uświadomić młodych ludzi, że warto mieć marzenia, ponieważ w młodym wieku naprawdę można robić wiele ciekawych rzeczy, a dorosłych, że młodzi również potrafią i warto ich wspierać.

Masz pytania? Napisz!

Referencje